NSL 70147 Track Light
| Code No | NSL70147 |
| Color | Black / White |
| Power | 25w |
| Voltage | 36v |
| Current | 650mA |
| Beam Angle | 15° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 1446lm |
Categories Architectural Lights, Track Light
| Code No | NSL70147 |
| Color | Black / White |
| Power | 25w |
| Voltage | 36v |
| Current | 650mA |
| Beam Angle | 15° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 1446lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart