NSL 4068 Track Light
| Code No | NSL4068 |
| Color | Black / White |
| Power | 6w |
| Voltage | 18v |
| Current | 300mA |
| Beam Angle | 24° / 36° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 517lm / 509lm |
Categories Architectural Lights, Track Light
| Code No | NSL4068 |
| Color | Black / White |
| Power | 6w |
| Voltage | 18v |
| Current | 300mA |
| Beam Angle | 24° / 36° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 517lm / 509lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart