NFL900 Flood Light
| Code No | NFL900 |
| Color | Black / White |
| Power | 15w |
| Voltage | 36v |
| Current | 350mA |
| Beam Angle | 110° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 810lm |
Categories Architectural Lights, Flood Light
| Code No | NFL900 |
| Color | Black / White |
| Power | 15w |
| Voltage | 36v |
| Current | 350mA |
| Beam Angle | 110° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 810lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart