OSRAM CURTAIN LED LIGHT
| BAR POWER | 12W |
| MODULES LUMENS | 680 LMS |
| SUFFICIENCY | 100 LMS/W |
| COLOR TEMPERATURE | 7000K |
| BEAM ANGLE | 170° DEGREE |
| WATERPROOF | IP53 |
| INPUT VOLTAGE | 12v DC |
| LED TYPE | 2835(OSRAM) |
Category LED and RGB Controller
| BAR POWER | 12W |
| MODULES LUMENS | 680 LMS |
| SUFFICIENCY | 100 LMS/W |
| COLOR TEMPERATURE | 7000K |
| BEAM ANGLE | 170° DEGREE |
| WATERPROOF | IP53 |
| INPUT VOLTAGE | 12v DC |
| LED TYPE | 2835(OSRAM) |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart