OSRAM RIGID BAR-36W-24V
| BAR POWER | 36W |
| MODULES LUMENS | 3960 LMS |
| SYSTEM EFFICIENCY | 110 LMS/W |
| COLOR TEMPERATURE | 7000K |
| BEAM ANGLE | 8.6×36 DEGREE |
| WATERPROOF | IP53 |
| INPUT VOLTAGE | 24v DC |
| CURRENT | 1.54 A |
| LED TYPE | 3535(OSRAM) |
Categories LED and RGB Controller, Rigid LED Bar




