NFL300 Flood Light
| Code No | NFL300 |
| Color | Black / White |
| Power | 5w |
| Voltage | 18v |
| Current | 250mA |
| Beam Angle | 110° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 213lm |
Categories Architectural Lights, Flood Light
| Code No | NFL300 |
| Color | Black / White |
| Power | 5w |
| Voltage | 18v |
| Current | 250mA |
| Beam Angle | 110° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 213lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart