NSL 52120 Track Light
| Code No | NSL52120 |
| Color | Black / White |
| Power | 12w |
| Voltage | 16v |
| Current | 600mA |
| Beam Angle | 24° / 36° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 977lm / 1032lm |
Categories Architectural Lights, Track Light
| Code No | NSL52120 |
| Color | Black / White |
| Power | 12w |
| Voltage | 16v |
| Current | 600mA |
| Beam Angle | 24° / 36° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 977lm / 1032lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart