NSL 4088 Track Light
| Code No | NSL4088 |
| Color | Black / White |
| Power | 8w |
| Voltage | 18v |
| Current | 400mA |
| Beam Angle | 24° / 36° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 709lm / 706lm |
Categories Architectural Lights, Track Light
| Code No | NSL4088 |
| Color | Black / White |
| Power | 8w |
| Voltage | 18v |
| Current | 400mA |
| Beam Angle | 24° / 36° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 709lm / 706lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart