NML04 Spot Light
| Code No | NML04 |
| Color | Black / White |
| Power | 12w |
| Voltage | 12v |
| Current | 850mA |
| Beam Angle | 15° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 480lm |
Categories Architectural Lights, Spot Light
| Code No | NML04 |
| Color | Black / White |
| Power | 12w |
| Voltage | 12v |
| Current | 850mA |
| Beam Angle | 15° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 480lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart