NFL1200 Flood Light
| Code No | NFL1200 |
| Color | Black / White |
| Power | 20w |
| Voltage | 36v |
| Current | 500mA |
| Beam Angle | 110° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 975lm |
Categories Architectural Lights, Flood Light
| Code No | NFL1200 |
| Color | Black / White |
| Power | 20w |
| Voltage | 36v |
| Current | 500mA |
| Beam Angle | 110° |
| CRI | 90 |
| CCT | 3000K |
| Lumen | 975lm |
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart