LED WALL WASHER BARS
| BAR POWER | 28W |
| MODULES LUMENS | 2800 LMS |
| SYSTEM EFFICIENCY | 100 LMS/W |
| COLOR TEMPERATURE | 6000K |
| BEAM ANGLE | 10X60 |
| CRI | >80 |
| WATERPROOF | IP66 |
| INPUT VOLTAGE | AC 220V |
| WARRANTY | 3 YEARS |
| CURRENT | 1.54 A |
| LED TYPE | 3030 (OSRAM) |
Categories LED and RGB Controller, LED Wall Washer Bars, Osram, Osram LED Bar



