CURTAIN LED BAR 12W IP-67
| BAR POWER | 12W |
| MODULES LUMENS | 1200LMS |
| SYSTEM EFFICIENCY | 100LMS/W |
| COLOR TEMPERATURE | 6500K |
| BEAM ANGLE | 125° |
| WATERPROOF | IP67 |
| INPUT VOLTAGE | 180-240V AC |
| LED TYPE | 2835(OSRAM) |
Categories Curtain LED Bar, LED and RGB Controller, Osram, Osram LED Bar




